Category: DEFAULT

Nie Bądź Taki Szybki Bill - Shazza (2) - Noc Róży (CD, Album)


1996
Label: Blue Star (2) - BSCD 056 • Format: CD Album • Country: Poland • Genre: Electronic • Style: Disco Polo, Eurodance
Nie Bądź Taki Szybki Bill - Shazza (2) - Noc Róży (CD, Album)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) / z dnia 27 kwietnia r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o .

Śpiewa; Katarzyna Sobczyk, Tańczy; Magda Zawadzka.

Shazza - Platynowe Przeboje () Written by bluelover Saturday, 09 July - kilka coverów piosenek sprzed lat, "Nie bądź taki szybki Bill" Kasi Sobczyk i "Gdy mi ciebie zabraknie" Ludmiły Jakubczak. Piosenka tytułowa okazała się kolejnym wielkim przebojem w dorobku piosenkarki.

Listen to Nie bądź taki szybki Bill on Spotify. Shazza · Song ·

Stara, dobra piosenka:).


Dancing In The Dark - Bruce Springsteen And The E Street Band* - Time To Get Out Of Town (CD) Oh, Lady Be Good! - Various - We Love Ella! A Tribute To The First Lady Of Song (DVD) Ludo More - Ljubo Lučev - Rodnoj Grudi - Za Nezbrinutu Djecu Hrvatske (Cassette, Album)

3 thoughts on “Nie Bądź Taki Szybki Bill - Shazza (2) - Noc Róży (CD, Album)”

  1. Nie bądź taki szybki Bill. 2. Weronie Małgorzatę i Irene też przede mną podrywałeś tym systemem i naprawdę do tej pory w odpowiedzi na amory żadna z nich nie powiedziała z nich Ref: nie bądż taki szybki Bill cierpliwość to okropnie brzydka wada przez tę wadę się niekiedy głupio wpadaAutor tekstu: Ludwik Jerzy KernEdytuj metrykę.

  2. Noc Róży - Shazza, tylko w : 19,99 zł. Przeczytaj recenzję Noc Róży. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!

  3. Noc róży. To jest najnowsza wersja przejrzana, która została oznaczona 4 gru Od tego czasu wykonano 1 zmianę, która oczekuje na przejrzenie. Noc róży – piąty studyjny album Shazzy wydany 20 czerwca roku nakładem Blue Star. Płyta zyskała status k: disco polo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *