Category: DEFAULT

Тіні В Раю - Моторролла - "...Шо Кому Не Ясно?" (CD, Album)


2005
Label: Астра - none,Bog Da Nova Muzyka - BDNM 002-06 • Format: CD Album, Enhanced • Country: Ukraine • Genre: Rock • Style: Alternative Rock
Тіні В Раю - Моторролла - "...Шо Кому Не Ясно?" (CD, Album)

 · MONATIK розповів про стосунки Тіни Кароль і Дана Балана. Схоже, що між зірками таки спалахнула іскра. 9 сезон Голосу країни привертає уваги не лише вокальними даними конкурсантів, а й Estimated Reading Time: 1 min.

Не від Балана: фото вагітної Тіни Кароль схвилювали Мережу: мила булочка. Розмови про роман співачки з Даном Баланом уже давно гуляють у Мережі. Але .

 · У луцькому кальян-клубі «Hubble Bubble» цього тижня було по-справжньому моторошно і драйвово. А вечірка, влаштована з нагоди Хеллоуіна, зібрала усіх охочих повеселитися і відпочити на славу.

 · Але їх немає, а є нескінченний популізм і розповіді, як вони хотіли, але у них знову не вийшло! Хочу зрозуміти, навіщо утримуємо таку дорогу машину, яка, .

 · У суботу, 2 травня, приблизно о год “Шевроле Епіка” та вантажівка “ДАФ” зіткнулися на трасі у Кременчуку. Почалася пожежа, загинули двоє людей.


Respect The Silence - Krema Kawa - En Tu Casa (CD, Album) VIP (Radio Edit) - GusGus - VIP (CD) Valerie - Peter C. Johnson - Peter C. Johnson (Vinyl, LP, Album)

2 thoughts on “Тіні В Раю - Моторролла - "...Шо Кому Не Ясно?" (CD, Album)”

  1. З музичної точки зору гурт є не надто "важким". Втім, поп-роком тут не пахне, а драйву стачило б і на двох – крім того, приємно відчувати, що в піснях є не тільки музика, а й думка.

  2. Моторролла - Лінія, аккорды, текст, видео. вст. Dm A A Dm Куплет 1 Dm A Знав би, твої дощі на світло не поміняв би. A Dm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *