Category: DEFAULT

Nezabiješ! - Zeměžluč - Z Extrému Do Extrému (Vinyl, LP, Album)


1997
Label: Papagájův Hlasatel Records - PH 010 • Format: Vinyl LP, Album, Limited Edition • Country: Czech Republic • Genre: Rock • Style: Punk
Nezabiješ! - Zeměžluč - Z Extrému Do Extrému (Vinyl, LP, Album)

Discover releases, reviews, credits, songs, and more about Zeměžluč - Z Extrému Do Extrému at Discogs. Complete your Zeměžluč collection/5(15).

 · Z extrému do extrému by Zeměžluč, released 01 January 1. Budeš stejnej jako oni 2. Ček šmejd 3. Z extrému do extrému 4. Naruby 5. Svět napohled 6. Jsi nula 7. Kde to jsem? 8. Armády světa 9. Díky Svět Nech druhý žít Podívej se Nezabiješ! Když jseš blbej To je nuda Každej v něčem jede.

Videoklip a text písně Nezabiješ od Zeměžluč. Nezabiješ – stojí psáno. Nezabiješ – tak zní Zákon Playlisty Kecárna. Víc. Fankluby; Uživatelé Z Zeměžluč Z extrému do extrému. Musíš se nejprve přihlásit. Pokud nemáš účet, tak se zaregistruj. Playlist Sdílej.

Z extrému do extrému Z louže pod okap Místo ruskejch filcek Americkej svrab. Civilizace takzvaná Celému světu vnucovaná Je - čím dál - tím víc. Lidi jak v cirku opice Touží po ní stále více, Čím - víc je - .

About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators.


Just A Wearyin For You - Marg Osburne With Ray Calder - Songs You Know And Love (Vinyl, LP) Infidels - Basil Poledouris / The City Of Prague Philharmonic Orchestra* And Chorus* / Nic Raine - C A Secular Anthem - Michael Hurd, Vasari Singers, Jeremy Backhouse - Choral Music, Vol. 1 (CD, Album)

1 thoughts on “Nezabiješ! - Zeměžluč - Z Extrému Do Extrému (Vinyl, LP, Album)”

  1. View credits, reviews, tracks and shop for the Vinyl release of "Z Extrému Do Extrému" on Discogs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *